Sprawdzian dla juniorów przed zawodami JGP
28.05.2023 18:07

  Zarząd PZŁF uchwalił zasady sprawdzianu online dla zawodników ubiegających się o start w zawodach JGP w sezonie 2023/2024.

  Zgodnie z obowiązującym regulaminem kwalifikacji do Reprezentacji Polski na zawody z cyklu ISU Junior Grand Prix - w przypadku zawodów JGP odbywających się przed lub do 7 dni po Zawodach otwarcia sezonu obowiązuje kwalifikacja punktowa, do której brane są pod uwagę punkty rankingowe zawodników, ich wyniki z ostatnich Mistrzostw Polski Juniorów oraz wyniki sprawdzianu online.

  Zawodnicy chcący ubiegać się o start w zawodach JGP mają obowiązek zgłosić wolę startu w zawodach do dnia 30.06.2023 r. wraz ze wskazaniem zawodów, w których chcieliby startować. Zgłoszenie należy wysłać na adres office@pzlf.pl.

  Dzięki wynikom osiągniętym przez naszych zawodników na ostatnich Mistrzostwach Świata Juniorów Polska posiada przyznane miejsca w konkurencjach solowych na zawodach JGP:

  1. JGP w Bangkoku

  2. JGP w Stambule

  3. JGP w Budapeszcie

  4. JGP w Gdańsku

  5. JGP w Erywaniu

  W konkurencji par tanecznych Polska ma prawo zgłosić zawodników w tych samych zawodach JGP co solistów, z wyjątkiem zawodów w Bangkoku.

  Start w zawodach JGP PGE Solidarity Cup w Gdańsku w dniach 27-30 września 2023 r. jest obowiązkowy dla solistów Noelle Streuli i Jakuba Lofka oraz dla pary tanecznej Sofia Dovhal / Wiktor Kulesza.

  W ramach sprawdzianu online zawodnicy będą zobowiązani nagrać oba programy w terminie 14-30 lipca 2023 r. po uprzednim przesłaniu formularza informującego o terminie i dacie rejestracji programu. Wyniki sprawdzianu online zostaną ogłoszone na początku sierpnia.

  Zasady sprawdzianu online juniorów do zawodów JGP w sezonie 2023/24.

  Formularz zgłoszenia programów do sprawdzianu online.

  Podziel się na: