Seminarium dla nowych sędziów łyżwiarstwa figurowego
20.06.2022 10:42

  Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego ogłasza nabór zgłoszeń na seminarium dla nowych sędziów oceny w łyżwiarstwie figurowym. W trakcie seminarium kandydaci na sędziów w konkurencjach solowych i par sportowych oraz w konkurencji par tanecznych przejdą pełne szkolenie i przystąpią do egzaminu sędziowskiego, po złożeniu którego uzyskają prawo pełnienia funkcji sędziego oceny na zawodach krajowych.

  Kandydat na sędziwego oceny musi spełniać poniższe warunki:

  1. Mieć ukończone 18 lat i nieukończone 50 lat w bieżącym roku kalendarzowym.
  2. Posiadać co najmniej wykształcenie średnie.
  3. Nie mogą pobierać wynagrodzenia za pracę w łyżwiarstwie figurowym zgodnie z przepisem 102 ust. 4 lit. a i b Przepisów Ogólnych ISU (ISU General Regulations) [wyłączenie dot. w szczególności osób pobierających wynagrodzenie za udział w rewiach oraz osób pobierających wynagrodzenie za pracę z PZŁF lub zrzeszonych w Związku klubach]

  Seminarium odbędzie się w dniach 29.08 - 03.09 w Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego, al. Piłsudskiego 10/14, 90-051 Łódź.

  Poniżej przedstawiamy ramowy program seminarium:

  Poniedziałek (29.08.2022) - sesja dla kandydatów na sędziów w konkurencji par tanecznych.

  Wtorek (30.08.2022) - sesja dla kandydatów na sędziów w konkurencji par tanecznych.

  Środa (31.08.2022) - sesja wspólna (wszystkie konkurencje).

  Czwartek (01.09.2022) - sesja wspólna (wszystkie konkurencje); egzamin dla kandydatów na sędziów w konkurencji par tanecznych.

  Piątek (02.09.2022) - sesja dla kandydatów na sędziów w konkurencjach solowych i par sportowych.

  Sobota (03.09.2022) - sesja dla kandydatów na sędziów w konkurencjach solowych i par sportowych; egzamin dla kandydatów na sędziów w konkurencjach solowych i par sportowych.

  Moderatorami prowadzącymi seminarium i egzaminującymi uczestników będą:

  Pani Halina Gordon-Półtorak, Kontroler Techniczny ISU i Sędzia Główny ISU w konkurencji par tanecznych, wieloletnia Przewodnicząca Komisji Tehcnicznej Par Tanecznych Międzyanodowej Unii Łyżwiarskiej, sędzia wielu zawodów mistrzowskich ISU oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

  Pani Anna Sierocka, Kontroler Techniczny ISU i Sędzia Główny ISU w konkurencjach solowych i w konkurencji par tanecznych, Przewodnicząca Kolegium Sędziów PZŁF, Sędzia wielu zawodów mistrzowskich ISU oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

  Udział w seminarium jest nieodpłatny. PZŁF pokrywa wszelkie koszty związane z przeprowadzeniem szkolenia, w tym koszty prowadzących, wynajmu sali wykładowej i przeprowadzenia egzaminu.

  Uczestnicy seminarium pokrywają koszt zakwaterowania i wyżywienia we własnym zakresie. Poniżej przedstawiamy ofertę zakwaterowania i wyżywienia dl uczestników seminarium w Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego:

  Pokój jednoosobowy ze śniadaniem 175 zł/dobę

  Pokój dwuosobowy ze śniadaniem 212 zł/dobę

  Obiadokolacja 40 zł/osobę.

  Zgłoszenia drogą mailową prosimy przesyłać na adres office@pfsa.com.pl

  W zgłoszeniu prosimy o wskazanie imienia i nazwiska kandydata, daty urodzenia oraz doświadczenia w łyżwiarstwie figurowym. W szczególności prosimy o wskazanie czy kandydat był zawodnikiem, a jeśli tak to w jakiej konkurencji i jaką osiągnął klasę sportową.

  Prosimy również o wskazanie w zgłoszeniu czy kandydat chciałby skorzystać z oferty noclegowej Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego.

  Zgłoszenia należy przesyłać w terminie do dnia 06.07.2022 r.

  W przypadku zgłoszeń po terminie PZŁF nie daje gwarancji ceny ani dostępności noclegu w Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego.

  Szczegółowy program seminarium zostanie przesłany uczestnikom po zamknięciu listy zgłoszeń.

  Podziel się na: