XIX Memoriał Emanuela Koczyby w Piasecznie
18.02.2024 20:32

  Klub Sportowy Lutz Piaseczno zaprasza zawodników wszystkich klubów / szkółek łyżwiarskich a także osoby niezrzeszone do udziału w ,,XIX Memoriale Emanuela Koczyby w łyżwiarstwie figurowym”, który odbędzie się 16 marca 2024 na piaseczyńskim lodowisku.

   

  Zawody ze względu na niepełnowymiarowe lodowisko (30x20m) mają inny charakter niż znane wszystkim tradycyjne zawody, w rozgrywane w trakcie sezonu.

   

  Memoriał Emanuela Koczyby to zawody dla każdego miłośnika łyżwiarstwa figurowego, także dla tych, którzy nie mieli szansy by w profesjonalny sposób rozpocząć swoją karierę łyżwiarską. Tu można spełnić swoje marzenie i wystartować w zawodach, w odpowiedniej grupie wiekowej i klasie umiejętności.

   

  Zawody poświęcone są pamięci wybitnego polskiego Łyżwiarza – Emanuela Koczyby, który w latach 1959-1962 zdobywał Mistrzostwo Polski w parach tanecznych. Po zakończeniu swojej kariery łyżwiarskiej prowadził Klub SEV Salzburg w Austrii a później trenował dzieci i młodzież na warszawskim Torwarze. Wychował wielu mistrzów Polski w łyżwiarstwie figurowym. Ostatnie lata swojego życia mieszkał i pracował w Piasecznie, gdzie dał się poznać jako świetny pedagog i człowiek wielkiego serca. 

   

  Poniżej znajdą Państwo  informacje odnośnie organizacji zawodów.

  Zgłoszenia zawodników będziemy przyjmować na maila memorial.ekoczyba@gmail.com podanego w komunikacie.

  Komunikat zawodów

  Regulamin klasa basic

  Regulamin klasa wstępna

  Regulamin klasa brązowa

  Regulamin klasa srebrna

  Podziel się na: