Finał akcji Chodź na Łyżwy z Mistrzami w Katowicach
14.03.2023 12:53

  Już 18 marca na katowickim lodowisku Jantor 1 przy ul. Nałkowskiej 11 odbędzie się finał akcji pod hasłem Chodź na Łyżwy z Mistrzami - rywalizacji skierowanej do uczniów klas szkoły podstawowej.

  Eliminacje zostały przeprowadzone wśród dzieci z katowickich szkół, które współpracują z miejscowymi klubami biorącymi udział w programie Chodź na Łyżwy. Uczniowie pokonywali przygotowane przez instruktorów tory przeszkód, a osoby z najlepszymi wynikami otrzymały przepustkę do wzięcia udziału w kolejnym etapie.

  Do finału dostały się 4 drużyny, każda składająca się z 4 uczniów.  W Katowicach każdy z  zespołów zostanie uzupełniony dodatkowo tytularnymi mistrzami - wysokopozycjnowanymi w wewnętrznym rankingu PZŁF zawodnikami klubu UKŁ Spin oraz KS Edge Skating Academy, którzy po rozpoczęciu wydarzenia zaprezentują swoje umiejętności w ramach pokazu.

  Na koniec rywalizacji przewidujemy nagrody dla wszystkich uczestników!

  "Finał turnieju w Katowicach jest już trzecim wydarzeniem tego typu. Jak pokazuje doświadczenie, dzieci bardzo chętnie biorą udział w podobnych inicjatywach, a ich uśmiech i energia w trakcie pozytywnej rywalizacji uskrzydla nas jako organizatorów. Niezmiernie cieszy nas możliwość organizacji tego turnieju po raz pierwszy w Katowicach, ponieważ w tym mieście od dawna prężnie rozwija się nasz autorski program pt.: “Chodź na Łyżwy”. W trakcie tegorocznej, czyli VI edycji, mamy nadzieję spełnić obietnicę daną w roku ubiegłym i poszerzyć zasięg turnieju o kolejne miasta." - mówi Andrzej Gawarkiewicz, koordynator programu Chodź na Łyżwy

  Wstęp dla publiczności jest całkowicie bezpłatny, zachęcamy całe rodziny do kibicowania swoim pociechom.

  Podziel się na: