Mistrzostwa Świata Juniorów – trzecia kwalifikacja do finału!
01.03.2024 16:35

  Kiedy zapytaliśmy Was na relacji, czego życzycie naszym juniorom przed startami, napisaliście, że kwalifikacji do finałów. Wasze życzenie się spełniło, a dzisiejszy taniec Soni i Wiktora to przypieczętował.

  Zawodnicy MKS Axel Toruń zaprezentowali bardzo energetyczny taniec rytmiczny. Klimat lat 80 zdecydowanie podkreśliły stroje tancerzy. Sonia i Wiktor zajmują obecnie 16. pozycję z wynikiem 54,19 punktów. Będzie to pierwszy finał duetu Dowhal/Kulesza na tak ważnej imprezie!

  Jedna z naszych reprezentantek zakończyła już swoją przygodę z tegorocznymi Mistrzostwami. Noelle zaprezentowała dzisiaj swój program dowolny. Zawodniczka ma kolejny powód do dumy, a konkretniej – ustanowiła nowy rekord życiowy, który wynosi 155,39 punktów. Ostatecznie Streuli została sklasyfikowana na 24. miejscu.

  Przed nami ostatni dzień zmagań. Jutro o 5:34 naszego czasu w tańcu dowolnym zaprezentują się Sofia Dowhal i Wiktor Kulesz (ich rozgrzewka zaczyna się o 5:00). Później, bo o 11:09 rozpocznie się rozgrzewka Kuby Lofka, a program dowolny zawodnika zobaczymy o 11:44.

  Wyniki

  Podziel się na: