Seminarium dla krajowych TS, TC i DRO
17.04.2019 00:00

  W dniach 19-21 lipca 2019 roku w Hali Olivia w Gdańsku odbędzie się Seminarium dla technicznych kontrolerów, technicznych specjalistów oraz data & replay operatorów.

  Seminarium zostanie podzielone na 3 segmenty.

  Szkolenie nowych krajowych specjalistów technicznych i kontrolerów technicznych

  Kandydaci na nowych specjalistów i kontrolerów technicznych muszą spełnić wymogi opisane w załączniku nr 12 do Kodeksu licencyjnego PZŁF, zawarte odpowiednio w pkt. D ppkt. 1 oraz w pkt. C ppkt. 1. Szkolenie zostanie zakończone trzyczęściowym egzaminem.

  Recertyfikacja krajowych specjalistów technicznych i kontrolerów technicznych Przypominamy, że zgodnie z pkt D ppkt. 2c załączniku nr 12 do Kodeksu licencyjnego aby przedłużyć uprawnienia krajowego specjalisty technicznego należy odbyć seminarium w okresie ostatnich 36 miesięcy. Seminarium recertyfikacyjne zostanie zakońćzone dwuczęściowym egzaminem.

  Szkolenie nowych krajowych data & replay operatorów Kandydaci na nowych data & replay operatorów (DRO) muszą spełnić wymogi opisane w załączniku nr 12 do Kodeksu licencyjnego PZŁF, zawarte w pkt. E ppkt. 1. PZŁF sugeruje, aby z każdego ośrodka organizującego zawody krajowe, były wytypowane minimum 2 osoby do uczestniczenia w seminarium dla nowych DRO, co w przyszłości pozwoli zmniejszyć koszty organizacji zawodów krajowych w zakresie udziału DRO. Od sezonu 2019/2020 firma Vipro nie będzie świadczyła usług data operatora, a od sezonu 2020/2021 również replay operatora.

  Moderatorami seminarium będą:

  • Pani Anna Sierocka - Przewodnicząca Kolegium Sędziów, ISU TC w konkurencji solistów i par sportowych
  • Pan Sarkis Tewanian - ISU TS w konkurencji solistów i par sportowych oraz ISU DRO
  • Pan Piotr Nowak - sędzia międzynarodowy i międzynarodowy DRO

  Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w seminarium znajdą Państwo w komunikacie nr 1. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w sposób wskazany w komunikacie do dnia 30.06.2019 r.

  Podziel się na: