Znakomity musical "Królewna Śnieżka on ice" wyrusza na trasę po Polsce
12.02.2019 00:00

    Po dwu fantastycznych trasach, które trwały od października 2018 roku do lutego 2019 roku, a jesienią 2019 roku zostały zrealizowane także na Słowacji, musical pt. "Królewna Śnieżka on ice" rozpocznie trasę po trzech największych miastach Republiki Czeskiej. W styczniu 2021 roku do Polski zawita musical "Królewna Śnieżka on ice". Spektakl w reżyserii Jaroslava Moravčíka od dwóch lat wystawiany jest za naszą południową granicą, gdzie cieszy się dużym powodzeniem. Polscy widzowie będą mieli okazję przeżyć klasyczną baśń na lodzie w Katowicach w dniach 9-10 stycznia, w Warszawie w dniach 16-17 stycznia oraz w Gdańsku w dniach 23-24 stycznia.

    Musical "Królewna Śnieżka on ice" to unikalne połączenie spektlaku na lodzie z napowietrznymi akrobacjami. W rolę Królewicza wcieli się słynny czeski łyżwiarz Tomáš Verner, mistrz Europy z 2008 roku oraz wielokrotny mistrz Czech. W roli Śnieżki wystąpi kilkukrotna mistrzyni Czech, Ivana Buzková. W obsadzie musicalu zobaczymy wielu polskich łyżwiarzy na czele ze złotymi i brązowymi medalistami Mistrzostw Polski w konkurencji par tanecznych - Natalią Kaliszek i Maksymem Spodyrievem oraz Anastasią Polibiną i Pavlem Golovishnikovem. W spektaklu wystąpią również młodzi zawodnicy z klubu KS Cieszyn.

    W polskiej wersji językowej Królewnie Śnieżce głosu użyczy Natalia Szroeder, a Królewiczowi Igor Herbut. Przez historię przeprowadzi widzów głos narratorki – aktorki Danuty Stenki.

    Więcej informacji na stronie https://www.sniezkaonice.pl/o-widowisku/obsada

    Podziel się na: