Hevelius Cup 2020 - największe zawody w łyżwiarstwie synchronicznym w Polsce
17.01.2019 00:00

  Już w najbliższy weekend, w dniach 18-19.01.2020 roku, w gdańskiej Hali Olivia odbędzie się czwarta edycja międzynarodowych zawodów Hevelius Cup. Po raz pierwszy zawody zostaną rozegrane w ramach kalendarza zawodów międzynarodowych Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej.

  W najbliższej edycji w imprezie weźmie udział rekordowa liczba 52 teamów z 10 krajów. Zaprezentuje się około tysiąc zawodniczek i zawodników w 9 kategoriach w tym po 8 drużyn w kategoriach junior i senior, wśród których wystąpią dwie fińskie drużyny (Helsinki Rockettes, Team Unique) mające na swoim koncie tytuły Mistrzów Świata.

  W trakcie przerw na odświeżanie lodu organizator przygotował konkursy z nagrodami dla publiczności zgromadzonej na trybunach, otwarte będą także punkty gastronomiczne i stoiska z gadżetami okolicznościowymi związanymi z zawodami i łyżwiarstwem.

  Zawody będzie można oglądać w:

  • sobotę (18.01) od godz. 16:00 - w programie dowolnym zaprezentują się teamy w kategoriach JUNIOR B, JUVENILE, PRE-JUVENILE , ADULT oraz JUNIOR ISU i SENIOR ISU w programie krótkim (w tym dniu zawody zakończą się po godz. 22:00)
  • niedzielę (19.01) od godz. 14:00 - w programie dowolnym zaprezentują się teamy w kategoriach JUNIOR-B, BASIC NOVICE, MIXED AGE, NOVICE ADVANCED, oraz JUNIOR ISU i SENIOR ISU w programie dowolnym (w tym dniu zawody zakończą się koło godz. 20:00).

  Organizatorem zawodów jest SKF Iceskater oraz Stoczniowiec Gdańsk.

  Bilety do nabycia w kasach hali Oliwia i w internecie.

  Więcej informacji dostępnych na stronie zawodów oraz na facebooku.

  Podziel się na: